Parimad live tulemused ja matsid

Real võitis Hispaania superkarika

Eile selgus Hispaanias hinnatus superkarika võitja. Võitja otsustasid seekord kaks linarivaali Atletico Madrid ja Real Madrid.

Mõlemad meeskonnad rivistasid finaaliks ülesse pigem kaitsvad formatsioonid. Esimene poolaeg oli mõlema meeskonna jaoks üpris sündmuste vaene, suurepäraseid võimalusi ei esinenud.

Teisel poolajal kujunes ründavamaks Reali mäng, mis aga soovitud tulemust ei toonud. Etteruttavalt võib mainida, et Real suutis raamide vahele lüüa viiel ja Atletico kuuel korral, olenemata sellest, et Real pääses löögile mõnevõrra rohkem kordi. Niisiis läks mäng otsustavale lisaajale.

Lisaaeg oli kõike muud kui puhta mängu austamine. Kokku teeniti 30. minuti jooksul kuus kaarti, üks neist Reali mängumehe Valverde punane kaart 115. minutil. Kuigi Reali käes oli ka lisaajal kerge initsiatiiv ei suudetud väravani jõuda, mängu saatuse määras alati draamat pakkuv penaltiseeria.

Penaltid tõid aga kiire selguse, tulemusega 4:1 viis kindla võidu koju Real Madrid. Atletico poole pealt suutis ainsana palli võrku toimetada Kieran Trippier. Reali jaoks oli tegemist üheteistkümnenda superkarika võiduga. Rohkem, täpsemalt 13 on neid suurrivaalil Barcelonal. Atleciol on õnnestunud tiitel koju viia kahel korral, viimati juhtus see aastal 2014.