Parimad live tulemused ja matsid

Oklahoma alistas ühe punktiga Toronto Raptorsi

Läinud ööl toimus mitmeid lahinguid Ameerika Ühendriikide superliigas NBA. Vigastustest räsitud Toronto võõrustas Oklahoma City Thunderit, Lakers võttis vastu Dallas Mavericksi koos nende superstaari Luka Donciciga.

Toronto läks hoolimata Gasoli ja Pascaal Siakami puudumisest mängule kerge favoriidina. Kohtumine kulges väga tasavägiselt ja seda viimaste minutiteni välja. Suurepärase mängu tegi Thunderi poole pealt Shai Gilgeous-Alexander, kes kogus tervel 31 silma. Soliidse esitusega toetas Alexanrit vanameister Chris Paul, Paul viskas 25 punkti, kogus 11 lauapalli ja jagas 8 resultatiivset söötu. Nende tulemuste näol suutis Okc võtta dramaatilise 98-97 võidu Toronto Raptorsi üle. Kui hooaja eel peeti Oklahomat pigem tagumise otsa meeskonnaks sellel hooajal, siis hetkel ollakse playoff konkurentsis, spektikutele on näidatud, et ollakse võimelised selle koosseisuga heitlema kõrgetele kohtadele. Kahtlemata on kahtluse all Chris Pauli ja Steven Adamsi jätkamine meeskonnas ka järgmisel hooajal, kuid on näha, et noored mehed on teinud meeskonnas suure arenguhüppe ning tulevik tundub Oklahomale igati helge.

Nüüd on põhjust rääkida ka teisest helge tulevikuga meeskonnast Dallas Mavericksist. Nende käekäik küll eile nii hea ei olnud, vastu tuli võtta selge kaotus Los Angeles Lakersilt, keda kuu alguses suudeti võita. Ärevad hetked leidsid aset kõikidele Dallase poolehoidjatele teisel veerandajal, põrandaga võttis otseühenduse Luka Doncic, õhus oli korralik paanika, õnneks midagi hullu ei olnud ning mees sekkus mängu taaskord teisel poolajal. Sloveenlase arvele jäi sellel korral 19 punkti, mis ei olnud piisav Lakersi alistamiseks. Tulemusega 108-95 võidurõõmu nautinud Lakersi parimaks kerkis Anthony Davis 23 punktiga. Muretsemiseks Dallase leeris aga põhjust ei ole, 21 võidu ja 11ne kaotusega hoitakse konverentsis viiendat positsiooni.