Parimad live tulemused ja matsid

Madrid tõusis ilmselt mõneks tunniks Hispaania valitsejaks

Täna on märgiline päev, esmakordselt sellel hooajal kerkis Real Madrid koduse La liga liidriks. Kõik see võib aga pöörduda taaskord Barcelona kasuks, kes alustab kohtumist Espanyoli vastu juba loetud minutite pärast, vahe Real Madridiga on hetkel vaid üks punkt, seda ühe vähem peetud mängu juures.

Real Madrid alistas täna võõral väljakul tulemusega 3-0 Getafe meeskonna. Kohtumise 34. minutil sündis Getafe jaoks traagiline omavärav, esimesel poolajal rohkem väravaid ei sündinud. Teise poolaja algul aitas Reali võitu kindlustada  Raphael Varane. Lõpliku punkti pani kohtumise lõpus Horvaatia staar Luka Modric. Reali hoog oli hooaja alguses väga nigel, siiski on Zidane juhendamisel saadud end ühe paremasse vormi, seda näitab ka lootustandev tabeli seis.

Võidu võttis täna ka kolmas Hispaania suurklubi Atletico Madrid. Tulemusega 2-1 alistati kodustaadionil Levante. Skoori tegid Atletico poole pealt Angel Correa ja Felipe.

Nagu eelpool mainitud kohtub Barcelona loetud minutid Espanyoliga. On väga raske näha, et Barcelona sellest mängust kolme silma ei korjaks. Espanyol hoiab hetkel liigas viimast positsiooni, väravate vahe on tervelt -22. Barcelonal on saldo seevastu +26, millele keegi liigas hetkel vastata ei suuda.