Parimad live tulemused ja matsid

Atletico Madridi saatus selgub juba täna õhtul

Meistrite liiga viimane voor saab täna oma lõpu. Kõige segasem on olukord D alagrupis. Koha kaheksandikfinaalis on endale juba kindlustanud Torino Juventus, kellel ennem tänast on koos juba 13 punkti. Olukord on aga keeruline Atletico Madridi jaoks, hetkel juhitakse Bayern Leverkuseni ees vaid 1 silmaga.

Leverkusen võõrustab täna Torino Juventust, juhul kui teises kohtumises Atletico alistab Lokomotivi on täna vajalik Juventuse alistamine. Eelmises omavahelises kohtumises pidi Leverkusen tunnistama Itaalia meeskonna 0-3 paremust. Juventus tuleb tänasele kohtumisele hoolimata kindlast olukorrast tabelis siiski väga tugeva algkoosseisuga. Pingilt alustavad seekord Dybala, Bonucci ja Szczesny, sellest hoolimata on algkoosseisus Ronaldo, Cuadrado, Bernardschi ja teised suured nimed. Täna on põhjust seda kohtumist jälgida ka kõikidel Buffoni fännidel, sest on teada, et vanameister alustab tänast kohtumist.

Atletico läheb oma otsustavale kohtumisele vastu erinevalt Leverkusenist kindla favoriidina. Võõrsil suudeti Lokomotiv alistada tulemusega 2-0. Atletico läheb kohtumisele 4-4-2 formatsiooniga. Lokomotiv läheb kohtumisele üpris kaitsvat 5-4-1 formatsiooniga.  Alagruppi ja Atletico saatus selgub aga juba loetud tundide pärast.

Grupp A

Club Brugge – Real Madrid
PSG – Galatasaray

Grupp B

Müncheni Bayern – Tottenham
Olympiakos – Crvena zvezda

Grupp D

Atletico Madrid – Moskva Lokomotiv
Leverkusen – Juventus