Parimad live tulemused ja matsid

Antetokounmpo alistas meeskonna toel Lakersi

Läinud ööl toimus hooaja üks paeluvamaid kohtumisi. Omavahel ristasid mõõgad Antetokounmpo poolt juhitav Milwaukee Bucks, kellele astusid vastu Lebron James ja Anthony Davis Los Angeles Lakersi ridadest. Kõik mainitud mehed etendasid peamist rolli toimunud kohtumises.  Suurem murrang toimus teisel veerandajal kus kodumeeskond Bucks ette rebis, poolaeg võideti tulemusega 65:46. Korvpallikuningas James säras kohtumises kolmikduubliga, Davis lisas sellele omalt poolt 10 lauapalli ja 36 punkti, sellest aga Bucksi alistamiseks ei piisanud. Teisel poolajal suudeti kodumeeskonnale kuklasse hingata, kuid võit läks siiski käest, tulemusega 111-104 alistas Bucks Lakersi. Giannis Antetekounmpo oli tavapäraselt meeskonna resultatiivsem, kogudes 34 punkt, 11 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu. Võiduga Lakersi üle kerkis Milwaukee hetkel parimaks meeskonnaks terves liigas, nende saldo on hetkel 25 võitu ja 4 kaotust.

Eilses teises väga põnevas kohtumises alistas Houston Rockets Lakersi linnarivaali Clippersi, tulemusega 122-117. Hooaja parima esituse tegi Russel Westbrook. Westbrooki arvele kogunes tervelt 40 punkti, mida oli rohkem kui tavapäraselt enim punkte viskaval James Hardenil. Hardeni tulemuseks jäi sellel korral 28 silma. Kaotajate poole pealt kerkis esile oodatult Kawhi Leonard, mehe saldoks jäi 25 silma, 9 lauda ja neli söötu.